سخن روز /
هماهنگی خرید پسته از سوی اتحادیه تعاونی روستائی دامغان
1398/05/15

با حضور مدیر تعاون روستایی استان سمنان جلسه ای به منظور ورود شبکه تعاونی روستائی دامغان به بازار خرید و فرآوری پسته در دفتر مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان سمنان؛ در این جلسه شوکت آبادی رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان دامغان گزارشی از بازار منطقه ای پسته و راهکارهای ورود تعاونی ها و اتحادیه شهرستان به بازار پسته را با هدف حفظ منافع بهره برداران و باغداران بیان کرد.

احسان عباسپور مدیر تعاون روستایی استان هم از حمایتهای این مدیریت برای ورود شبکه تعاونی روستایی و به ویژه هماهنگی با انجمن پسته سخن گفت.

وی استفاده از پتانسیل بازارهای مدرن در کنار بازارهای سنتی صادرکنندگان، بازرگانان عمده و همچنین استفاده از استارتاپها و عرضه به صورت شبکه ای و از طریق تالار بورس را برای حفظ تعادل بازار پسته و دفاع از منافع باغداران ضروری خواند.

در ادامه مدیران عامل اتحادیه و تعاونی های شهرستان دامغان به بیان نظرهای خود جهت ایجاد هماهنگی و کمک به تحویل، فرآوری و بازاررسانی بخشی از پسته تولیدی شهرستان پرداختند و ایجاد یک مرکز واحد برای پشتیبانی و استفاده از ظرفیت همه بازارهای موجود منطقه ای و ملی را ضروری دانستند.

تعداد مشاهده خبر4 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal