سخن روز /
آغاز خرید دانه روغنی کلزا و گندم در مراکز خرید شهرستان میامی
1400/03/19

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان سمنان؛ با شروع فصل برداشت کلزا و گندم در مناطق مختلف شهرستان میامی، عباسپور مدیر تعاون روستایی استان سمنان طی بازدید از مراکز خرید گندم و دانه روغنی کلزا، با دست اندر کاران امر خرید گفتو گو و بر رعایت موازین قانونی و دستورالعمل ها، بر دقت و تسریع در تحویل محصول تولیدی کشاورزان با سهولت در مرحله تحویل محصول از کشاورزان تاکید نمود.

عباسپور به همراه مسئولین اتحادیه و اداره تعاون روستایی شهرستان میامی، از انبار های شرکت تعاونی کالپوش، نردین، ری آباد و میامی بازدید و از مشکلات موجود گزارش گیری و پیگیری رفع نواقص احتمالی و افزایش هماهنگی ها در محل صورت گرفت.

همچنین با حضور مسئولین مراکز جهاد کشاورزی و نمایندگان غله نیز در مراکز تحویل بر افزایش هماهنگی های لازم در مراکز خرید توصیه و تاکید شد.

عباسپور گفت: با استقبال کشاورزان این شهرستان از کشت دانه روغنی کلزا تعداد سه مرکز برای سهولت دسترسی تولید کنندگان در نظر گرفته شد که در کنار 5 مرکز خرید گندم به ارائه خدمات به کشاورزان این شهرستان مشغول می باشند.

لازم به ذکر است شرکت های تعاون روستایی این مناطق به مباشرت از اداره کل غله و بازرگانی استان به خرید این محصول اقدام می نمایند.

به گفته عباسپور پیش بینی می شود در سال جاری بیش از 1000 تن کلزا و حدود 20 هزار تن از گندم تولیدی کشاورزان این شهرستان خریداری و تحویل کارخانجات روغن کشی و سیلو های غله استان گردد.

روابط عمومی تعاون روستایی استان سمنان

تعداد مشاهده خبر11 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal